28.06.2022 / godz. 10.00

Prelegent

Wojciech Górski - associate, Kancelaria Lebek i Wspólnicy sp. k.

Agenda szkolenia

 • Wprowadzenie
 • Legalność pobytu w czasie pandemii Covid-19 – tymczasowe zmiany, które zostały wprowadzone w związku z ogłoszeniem na terenie Polski stanu epidemii, ich oddziaływanie na legalność pobytu cudzoziemców oraz zagadnienia z tym związane.
 • Legalność zatrudnienia w czasie pandemii Covid-19 - tymczasowe zmiany, które zostały wprowadzone w związku z ogłoszeniem na terenie Polski stanu epidemii, ich oddziaływanie na legalność zatrudnienia cudzoziemców oraz zagadnienia z tym związane.
 • Najnowsze interpretacje w zakresie prawa cudzoziemców – interpretacje sądów oraz organów państwowych w zakresie zagadnień związanych z zatrudnianiem cudzoziemców.
 • Pobyt i praca cudzoziemca – odpowiedzialność pracodawcy – omówienie zasad odpowiedzialności pracodawców, w szczególności w zakresie odpowiedzialności wykroczeniowej za nielegalne zatrudnianie cudzoziemców.
 • Nowe przepisy w zakresie oświadczeń o powierzeniu pracy – opis zmian w ustawie o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy w zakresie oświadczeń o powierzeniu pracy.
 • Podsumowanie

Formularz zgłoszeniowy

Aby zapisać się na szkolenie, proszę uzupełnić poniższe pola

  Administratorem danych osobowych udostępnionych przy zapisie na webinar/szkolenie jest Kancelaria Prawna Lebek i Wspólnicy sp.k. z siedzibą przy ul. Fabrycznej 6 we Wrocławiu. Celem przetwarzania tych danych jest umożliwienie Państwu udziału w tym wydarzeniu. Mają Państwo prawo żądania dostępu do tych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania do administratora. Przysługuje Państwu również prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dalsze informacje o przetwarzaniu danych osobowych są dostępne w pkt. 8 Polityki prywatności.

  Wyrażam zgodę na wykorzystanie wskazanego adresu e-mail w celu przedstawienia oferty handlowej przez Kancelarię. Niniejsza zgoda czyni zadość wymogom ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w pkt. 9 Polityki prywatnościWyrażam zgodę na wykorzystanie wskazanego numeru telefonu w celu przedstawienia oferty handlowej przez Kancelarię. Niniejsza zgoda czyni zadość wymogom ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w pkt. 9 Polityki prywatności