01.12.2022

Prelegent

Wojciech Górski - aplikant adwokacki Kancelaria Lebek i Wspólnicy sp. k.

Agenda szkolenia

 1. Wprowadzenie
 2. PRZEJŚCIE ZAKŁADU PRACY – ogólna charakterystyka zjawiska
 3. OBOWIĄZKI PRACODAWCY
 4. ZWIĄZKI ZAWODOWE, A PRZEJŚCIE ZAKŁADU PRACY – rola związków zawodowych w procedurze przejścia zakładu pracy
 5. KONSEKWENCJE PRZEJŚCIA ZAKŁADU PRACY – opis zjawiska z perspektywy pracodawcy oraz pracownika
 6. PRAWA PRACOWNIKA – charakterystyka praw pracowników
 7. PRZEKSZTAŁCENIE PODMIOTOWE PRACODAWCY – ogólne założenia oraz konsekwencje powstające z perspektywy pracodawcy w przypadku zmiany formy prowadzenia działalności gospodarczej.
 8. Podsumowanie

Formularz zgłoszeniowy

Aby zapisać się na szkolenie, proszę uzupełnić poniższe pola

  Administratorem danych osobowych udostępnionych przy zapisie na webinar/szkolenie jest Kancelaria Prawna Lebek i Wspólnicy sp.k. z siedzibą przy ul. Fabrycznej 6 we Wrocławiu. Celem przetwarzania tych danych jest umożliwienie Państwu udziału w tym wydarzeniu. Mają Państwo prawo żądania dostępu do tych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania do administratora. Przysługuje Państwu również prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dalsze informacje o przetwarzaniu danych osobowych są dostępne w pkt. 8 Polityki prywatności.

  Wyrażam zgodę na wykorzystanie wskazanego adresu e-mail w celu przedstawienia oferty handlowej przez Kancelarię. Niniejsza zgoda czyni zadość wymogom ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w pkt. 9 Polityki prywatnościWyrażam zgodę na wykorzystanie wskazanego numeru telefonu w celu przedstawienia oferty handlowej przez Kancelarię. Niniejsza zgoda czyni zadość wymogom ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w pkt. 9 Polityki prywatności