01.12.2022

Prelegent

Wojciech Górski - aplikant adwokacki Kancelaria Lebek i Wspólnicy sp. k.

Agenda szkolenia

 1. Wprowadzenie
 2. WIZY ORAZ RUCH BEZWIZOWY – podstawowe informacje w zakresie przekraczania granicy na podstawie wiz oraz ruchu bezwizowego.
 3. STATUS UCHODŹCY – czym jest status uchodźcy oraz dlaczego nie jest rekomendowane składanie takich wniosków wobec osób przekraczających polską granicę w dobie wojny.
 4. ZEZWOLENIE NA POBYT – podstawowe informacje w zakresie złożenia wniosku oraz procedur z tym związanych.
 5. POBYT I PRACA NA PODSTAWIE ZŁOŻONEGO WNIOSKU – podstawowe informacje w zakresie przywilejów, które posiada cudzoziemiec, który złożył wniosek o zezwolenie na pobyt.
 6. ZEZOWLENIE JEDNOLITE – krótka charakterystyka zezwolenia na pobyt i pracę.
 7. OŚWIADCZENIE O POWIERZENIU PRACY CUDZOZIEMCOWI – podstawowe informacje w zakresie oświadczeń o powierzeniu pracy.
 8. UŁATWIENIA DLA OBYWALETLI UKRAINY – opis zmian w prawie spowodowanych obecną sytuacją w jakiej znaleźli się obywatele Ukrainy uciekający przed wojną m.in. na teren Polski.
 9. Podsumowanie

Formularz zgłoszeniowy

Aby zapisać się na szkolenie, proszę uzupełnić poniższe pola

  Administratorem danych osobowych udostępnionych przy zapisie na webinar/szkolenie jest Kancelaria Prawna Lebek i Wspólnicy sp.k. z siedzibą przy ul. Fabrycznej 6 we Wrocławiu. Celem przetwarzania tych danych jest umożliwienie Państwu udziału w tym wydarzeniu. Mają Państwo prawo żądania dostępu do tych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania do administratora. Przysługuje Państwu również prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dalsze informacje o przetwarzaniu danych osobowych są dostępne w pkt. 8 Polityki prywatności.

  Wyrażam zgodę na wykorzystanie wskazanego adresu e-mail w celu przedstawienia oferty handlowej przez Kancelarię. Niniejsza zgoda czyni zadość wymogom ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w pkt. 9 Polityki prywatnościWyrażam zgodę na wykorzystanie wskazanego numeru telefonu w celu przedstawienia oferty handlowej przez Kancelarię. Niniejsza zgoda czyni zadość wymogom ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w pkt. 9 Polityki prywatności